HAKKIMIZDA

Kabes

Menü

HAKKIMIZDA


Kabes Firması sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; PVC Makaron, PUR Makaron ve PE Hortum üretiminde bu Sektöde en iyi Hizmet ve Kaliteyi Siz Değerli Müşterilerimize sunmayı kendine hedef seçmiştir.

Bunun yanısıra yurtdışı kaynaklı cam elyaf bant , izolasyon yapışkanlı bant,daralan makaronlar ve endüstriyel malzemeleri işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz üretim yapıldıktan sonrası ;Malzeme Kesme, yarma (müşteri talebine göre işlem yapmak)kalite kontrol, paketleme ve yurt içi ve yurt dışı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede PVC Makaron sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Kabes Firması’na, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Kabes
Kabes
Kabes